shoper

Wydarzenia

W najbliższy weekend tj. 14-16 kwietnia 2012r., jak co roku, będziemy uczestniczyć w targach motoryzacyjnych Motoshow. Podczas imprezy będą rozdawane talony rabatowe (50%, 5zł, 10zł), które będą upoważniały do zniżki na zakupy w naszym sklepie internetowym w dniach 14-18 kwietnia. Zdjęcia z imprezy już wkrótce na naszej stronie.

Bardzo lubimy imprezy masowe więc tej również nie mogliśmy pominąć - Game Show Szczecin. Targi odbyły się 5-6 listopada w hali MTSu. Świetna zabawa, no i oczywiście nasze firmowe stoisko... jak nie byliście to żałujcie.
31 lipca odbyły się w Szczecinie pierwsze Demolition Derby. Jak zwykle nie mogliśmy przegapić okazji aby wziąć udział w takiej imprezie. Nasze stoisko firmowe znajdowało się zaraz przy torze.
5 czerwca odbył się w Stargardzie Szczecińskim II Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka. Extrakoszulka była sponsorem koszulek oraz prezentów dla uczestników zawodów.


W dniu 27 maja odbył się w Przedszkolu nr 186 w Poznaniu z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka Festyn Rodzinny. Byliśmy sponsorem koszulek, w których dzieci przedstawiły program artystyczny oraz fantów na loterię rzeczową w postaci koszulek z nadrukiem .


W maju byliśmy sponsorem koszulek dla drużyny akrobatyki sportowej ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej nr 69 w Poznaniu. W naszych koszulkach drużyna osiągnęła kolejny sukces.
W dniach 10-11 kwietnia braliśmy udział w targach motoryzacyjnych Motoshow 2010. Nasze stoisko było otwarte przez cały czas trwania targów, rozdawaliśmy również gadżety, koszulki i talony zniżkowe.

Z przyjemnością informujemy, że zwycię zcą konkursu został Piotr Wijas ze Szczecina.